Czas realizacji zamówienia

 

Papu24

 

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania zakupów = termin wysyłki + czas dostawy min.  5 godzin.

W koszyku w opcji uwagi możesz podać godzinę dostawy lub umówić się telefonicznie./tel.785601789/

 Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie godziny.

Standardowo w Zielonej Górze rozwozimy zlecenia po godzinie 15:00 - chyba że klient w uwagach zleci konkretną godzinę

 

 ZamówieniaRealizacja

od pon.-piąt.

złożone do godziny 12:00 tego samego dnia pomiędzy godz.      8-21
złożone po godzinie 12:00 dnia następnego pomiędzy godz.        6-21

w soboty

złożone do godziny 10:30 w kolejny dzień roboczy pom. godz.    6-21
złożone po godzinie 10:30 w kolejny dzień roboczy pom. godz.    6-21

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas dostarczone - od 3 godzin do 6 godzin, czasami nawet  48 godzin (w przypadku produktów na zamówienie -/np.TORTY/). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami lub poprzez podobny produkt innej firmy  - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia /np. zależy mi na terminie dostawy i kompletności zamówienia /.

 

Forma płatności

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Dostępna dla stałych klientów z Zielonej Góry i okolic.

Płatność przelewem -/preferowany przez nas sposób płatności/  czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność elektroniczna    - wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo. 

 

» formy płatności 

 

Forma dostawy

 

Firma Papu24 umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 3-6 godzin od złożenia zamówienia.

» koszt dostawy

 

ZAMÓWIENIA ZAGRANICZNE REALIZUJEMY W TERMINACH PODANYCH W DZIALE KOSZT DOSTAWY               » koszt dostawy

 

 

 UWAGA!

Przyjęcie przez Państwa przesyłki bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytułu ubytku lub uszkodzenia mechanicznego. Jeżeli nie wykonają Państwo wspólnie z przewoźnikiem protokołu szkodowego na tą okoliczność w momencie odbioru przesyłki droga reklamacji zostanie zamknięta.

 

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez

formularz kontaktowy

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl